Hakkımızda

Charge Teknoloji'ye Hoş Geldiniz!

Hikayemiz

Git gide popülerleşen nesnelerin interneti temelli ve enerji dostu ulaşım çözümleri alanında derin know-how ve AR-GE tecrübesine sahip Charge Teknoloji olarak,  2019 yılında kurulduk.

Temel olarak elektrikli araç şarj sistemlerine odaklanıyoruz. Bunlar arasında ödeme alma ve şarj cihazını buluttan yönetme imkanı sunan HMI ürününün yanı sıra şarj cihazı, şarj ekipmanı ve elektrikli araç arasında iletişim kuran EVSE Charge Box gibi çözümler bulunmaktadır.

Uçtan uca çözümlerimiz arasında AC/DC kişisel & kamu elektrikli şarj istasyonları, fatura kesme, şarj etme ve cihaz yönetimi (OCPP 1.5, 1.6 ve 2.0 uyumlu) platformu gibi örnekler mevcuttur.

Biz Kimiz

Kardeş firmamızın 2012’den beri var olan know-how’ının sağladığı destek ile; Avrupa, BDT ve Balkan ülkelerinde kendi EA şarj cihazı portföyümüzü oluşturmak için 2019’da kurulduk.

Tecrübemiz

Sahip olduğumuz güçlü know-how ile elektrikli araç şarj cihazlarına odaklanıyor ve bunlarla ilgili pek çok alanda çözümlerimizi sunuyoruz.

Ne yapıyoruz

Uçtan uca çözümlerimiz arasında AC/DC kişisel & kamu elektrikli şarj istasyonları, fatura kesme, şarj etme ve cihaz yönetimi (OCPP 1.5, 1.6 ve 2.0) platformu gibi çözümler bulunmaktadır.

Çalışanlar

Ekibimiz 5 AR-GE mühendisi ve 6 üretim teknisyeninden oluşuyor. Tüm çözümlerimizi kurumumuz içerisinde üretiyoruz.

Locations

Genel merkezimiz ve AR-GE ofisimiz İstanbul'da bulunmaktadır.